لینک کوتاه برای دسترسی سریعتر
COPIED
https://ostadshoo.ir/?p=8593 COPIED

روش های اتصال سایت به google news

خواندن این مطلب

6 دقیقه

زمان میبرد!

اتصال سایت به google news

آیا با روش های اتصال سایت به google news آشنایی دارید؟ گوگل نیوز که در سال ۲۰۰۲ معرفی شد، یک جمع‌آوری کننده اخبار است که آخرین اخبار و داستان‌های ۳۰ روز گذشته را نشان می‌دهد. هدف Google News ارائه به‌روزرسانی‌های اخبار و سرفصل‌های اخیر از سراسر جهان است. از چندین منبع برای ارائه محتوا استفاده می‌کند و به زبان‌های متعددی در دسترس است. وقتی جستجوی گوگل را انجام می‌دهید، ممکن است نتایجی را از Google News در نزدیکی بالای صفحه در زیر قطعه‌های برجسته «داستان‌های برتر» ببینید.

می‌توانید با کلیک روی دکمه «More news» یک صفحه اختصاصی از داستان‌های Google News را مشاهده کنید. از طرف دیگر، به سادگی روی برگه «News» در بالای صفحه نتایج جستجوی Google کلیک کنید.

چرا باید سایت خود را در Google News ثبت کنیم

Google News یکی از قابل اعتماد ترین راه هایی است که مردم با استفاده از آن می توانند به دنبال آخرین اخبار از سراسر جهان باشند. تأیید شدن سایت خبری شما در Google News می تواند ترافیک ارگانیک شما را خیلی سریع افزایش دهد و به شما کمک کند به مخاطبان جدید و بیشتری دست پیدا کنید.

همچنین به ایجاد اعتبار و اعتبار برای نام تجاری شما کمک می کند زیرا سایت شما احتمالاً در کنار برند های بزرگی مانند وال استریت ژورنال، نیویورک تایمز و موارد دیگر نشان داده می شود. این نشان می دهد که سایت شما قابل اعتماد است و اطلاعات با کیفیتی ارائه می دهد.

علاوه بر این، تأیید شدن توسط Google News می تواند تأثیر مثبتی بر سئوی سایت شما داشته باشد. وب سایت های بیشتری محتوای شما را به عنوان منبعی انتخاب می کنند که بک لینک ها را ارائه می دهد. در نتیجه، رتبه وب سایت شما برای برخی کلمات کلیدی بهبود می یابد. اکنون که مزایای این کار را می‌ دانیم، بیایید نگاهی به شرایط تأیید شدن در Google News بیندازیم.

پیشنهاد مطالعه: استفاده بهینه و استاندارد از کلمه کلیدی در وردپرس

Google News چیست

Google News که در سال ۲۰۰۲ معرفی شد، یک جمع‌آوری کننده اخبار است که آخرین اخبار و داستان‌های ۳۰ روز گذشته را نشان می‌دهد. هدف Google News ارائه به‌روزرسانی‌های اخبار و سرفصل‌های اخیر از سراسر جهان است. از چندین منبع برای ارائه محتوا استفاده می‌کند و به زبان‌های متعددی در دسترس است. وقتی جستجوی گوگل را انجام می‌دهید، ممکن است نتایجی را از Google News در نزدیکی بالای صفحه در زیر قطعه‌های برجسته «داستان‌های برتر» ببینید.

می‌توانید با کلیک روی دکمه «More news» یک صفحه اختصاصی از داستان‌های Google News را مشاهده کنید. از طرف دیگر، به سادگی روی برگه «News» در بالای صفحه نتایج جستجوی Google کلیک کنید.

الزامات مهم در Google News

از دسامبر ۲۰۱۹، برای واجد شرایط بودن در Google News نیازی به اتصال وبسایت خود ندارید. ناشرانی که معیارهای آن‌ها را برآورده می‌کنند اکنون به‌طور خودکار برای درج در قطعه ویژه «Top Stories» و برگه اخبار جستجوی گوگل در نظر گرفته می‌شوند. با این حال، روند ارسال هنوز وجود دارد و استفاده از آن ایده خوبی است. با اتصال وردپرس به Google News، شانس خود را برای برجسته شدن افزایش می‌دهید. قبل از انجام این کار، باید مطمئن شوید خط‌مشی‌های Google News را رعایت می‌کنید.

Google دستورالعمل‌های محتوای خاصی را تنظیم کرده که تعیین می‌کند آیا محتوای شما واجد شرایط ظاهر شدن در بخش Google News هست یا خیر. اگر سایت شما این دستورالعمل ها را رعایت نکند، رد می‌شود.

برای مثال، محتوای شما نباید خطرناک، فریبنده، نفرت‌انگیز یا شامل خشونت یا آزار باشد. به طور مشابه، تبلیغات نباید از محتوای شما فراتر رود و اگر محتوای شما حمایت مالی شده است، باید افشا کنید. علاوه بر این، شما باید تاریخ‌های روشن، اطلاعات نویسنده و اطلاعاتی در مورد شرکت یا شبکه پشت محتوا ارائه دهید.

دستورالعمل های بیشتری وجود دارد که باید از آنها پیروی کنید. توصیه می‌کنیم این خط‌مشی‌ها را با دقت دنبال کنید تا سایت شما توسط Google News رد نشود.

برای تولیدکنندگان محتوا مهم است که مطالب آنها توسط افراد بیشتری دیده شوند. رقابت زیادی بین سایت های خبری وجود دارد و به همین دلیل باید ثبت سایت وردپرسی در گوگل نیوز را جهت افزایش ترافیک وب سایت خود، جدی بگیرید.

افزودن سایت وردپرس خود به Google News

پس از ورود به سیستم، صفحه «Get started with Publisher Center» را مشاهده خواهید کرد. برای ادامه، به سادگی روی پیوند “Add your publication” کلیک کنید. از طرف دیگر، می توانید URL وب سایت خود را تایپ کنید و سپس روی «Add» کلیک کنید.

اتصال سایت به google news
اتصال سایت به google news

سپس، یک پنجره بازشو ظاهر می‌شود که در آن می‌توانید جزئیات انتشار خود را اضافه کنید. شما باید آدرس و نام وبلاگ وردپرس خود را وارد کرده و کشور اصلی و زبان اصلی آن را انتخاب کنید.

پس از وارد کردن این جزئیات، کادر را علامت بزنید تا تأیید کنید که نشریه شما به طور اصلی و دائمی در کشوری که انتخاب کرده‌اید قرار دارد و روی دکمه «Add Publication» کلیک کنید.

اتصال سایت به google news
اتصال سایت به google news

اگر قبلاً با Google تأیید نکرده‌اید که مالک وبسایت هستید، اکنون از شما خواسته می‌شود این کار را انجام دهید.

شما باید روی پیوند «Open Search Console» کلیک کنید، و با این کار، وب‌سایت کنسول جستجوی Google در یک برگه مرورگر جدید باز می‌شود. پس از آن، می‌توانید برگردید و روی پیوند «Check verification» و سپس دکمه «Finish» کلیک کنید. انتشارات شما به مرکز ناشران اضافه می‌شود و می‌توانید تنظیمات آن را سفارشی کنید.

اتصال سایت به google news
اتصال سایت به google news

باید به کادر «More options» بروید و بخش «Manage your publication and your organization» را با کلیک کردن روی فلش سمت راست صفحه گسترش دهید.

اتصال سایت به google news
اتصال سایت به google news

با این کار سه گزینه نمایش داده می‌شود. شما باید روی گزینه اول یعنی «Modify publication settings» کلیک کنید. در بالای صفحه، برخی از تنظیمات عمومی، از جمله نام نشریه، کشور و زبانی را که قبلا وارد کرده‌اید، مشاهده خواهید کرد. در صورت لزوم می‌توانید این موارد را اصلاح کنید.

اکنون می‌توانید به پایین پیمایش کرده و بخش «Publication URLs» را گسترش دهید. در اینجا، می‌توانید URL اصلی را که قبلاً وارد کرده‌اید مشاهده کنید. همچنین می‌توانید URL های اضافی مرتبط با انتشارات را اضافه کنید.

Google News از این پیوندها به عنوان منابع محتوای Google News استفاده خواهد کرد. سپس، به پایین بروید و بخش «Points of contact» را گسترش دهید. در اینجا، می‌توانید یک آدرس ایمیل تماس برای انتشارات خود اضافه کنید.

در نهایت، می‌توانید بخش «Visual styles» را گسترش دهید. اینجاست که می‌توانید یک لوگو برای انتشارات خود اضافه کنید. Google News چندین گزینه برای اضافه کردن لوگو به سایت شما ارائه می‌دهد. گزینه‌ای برای وارد کردن لوگوی مربع و لوگوی مستطیلی وجود دارد. به علاوه، شما همچنین می‌توانید فونت‌های سفارشی را آپلود کنید.

بهترین افزونه های ثبت نام کاربران
1
بهترین افزونه های ثبت نام کاربران وردپرس
بهترین افزونه های ثبت نام کاربران کدام اند؟ یکی از اساسی‌ترین قسمت‌های هر وبسایت مربوط...
دریافت اعلان برای تغییرات پست در وردپرس
2
دریافت اعلان برای تغییرات پست در وردپرس
دریافت اعلان برای تغییرات پست در وردپرس چگونه انجام میشود؟ آیا می‌خواهید برای تغییرات پست...
خروج خودکار کاربران از وردپرس
1
خروج خودکار کاربران از وردپرس
خروج خودکار کاربران از وردپرس چگونه انجام میشود؟ بسیاری از ما عادت داریم بدون اینکه...
نقل قول های تصادفی در وردپرس
1
نمایش نقل قول های تصادفی در وردپرس
 نقل قول های تصادفی در وردپرس چگونه نمایش داده میشوند؟ نقل قول‌ها از طرف افراد...
نمایش نسخه پی دی اف مطالب در وردپرس
0
نمایش نسخه پی دی اف مطالب در وردپرس با PDF.js Viewer
نمایش نسخه پی دی اف مطالب در وردپرس با چه افزونه ای انجام میشود؟ آیا...
فوتر وردپرس
0
فوتر وردپرس و گزینه‌ هایی که باید به آن اضافه شوند
به فوتر وردپرس  چه امکاناتی باید افزوده شود؟ آیا نمی دانید چه چیزی را در...
1 2 3 29

درباره نویسندهنظرات کاربراندیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبط